Res Tuta - adventure brokers
Hunting Adventures Gourmet Fishing Contacts
Leoparda medības Namībijā

Ir vieglāk atrast labu leoparda medīšanas vietu Namībijā, nekā Dienvidāfrikā. Mūsu partneri diezgan bieži nomedī lielos kaķus Namībijā, un statistika rāda, ka ir ļoti labas izredzes nomedīt patiešām lielu leopardu (viens no Lielā Piecinieka).

©Mēs apmetamies privātā rezidencē, pirmās klases kempingā Ziemeļnamībijā. Tas ir apmēram trīs stundu brauciena attālumā no Vindhoekas lidostas. Tā ir komfortabla vieta ar turpat klāt esošu vēsturisku kultūras mantojumu.

Starptautiskais lidojums uz Vinhoeku, tad brauciens ar auto uz nometni. Šeit ir pieejama lieliska iespēja medīt līdzenumos.

Cena (izņemot lidojumu): 11 dienas safari + 1 pārbrauciena diena, visa pārvietošanās ar auto, pilns dzīvošanas serviss, profesionāls mednieks (PH) četras ēsmas plus trofejas leopards: 6875:- EUR

Mēs zinām, par ko mēs runājam, kad stāstām Jums par mūsu ceļojumiem. Mēs esam redzējuši šīs vietas. Mēs necenšamies būt lielākā ceļojumu aģentūra, bet vēlamies būt labākie. Pateicoties mūsu partneriem visapkārt pasaulei, mēs atbildam: Res Tuta - droša lieta!

* This information is actual in the moment of publication and can change all the time. Please ask actual information in office, by phone +371-29515195 or by e-mail info@restuta.com
Contacts | Ethical rules | Wallpapers
Top.LV