Res Tuta - adventure brokers
Hunting Adventures Gourmet Fishing Contacts
Nedēļas medības Kalahari ar Res Tuta !
  Izbraukšana: Izlidošana piektdien, Rīga – Stokholma – Kopenhāgena. Sestdien ierašanās medību vietā, Dienvidāfrikā, Kimberlijas rietumos.

Mēs rīkojam medības milzīgās platībās, dabā ar ļoti bagātu faunu. Šī ir mežonīga Dienvidāfrika: Kalahari un Bečuanlenda. Šeit ir krustceļš, kur sastopami dažādi dzīvnieki tādi kā: lauvas, bifeļi, sable antilopes, Lechwe antilope, ūdens buki, kudu antilopes, origsi, kalnu zebras, āfrikāņu meža cūkas, melnās gnū, parastās springbuks, melnās springbuks un daudzi citi. Jūs atradīsiet tos tuvu vienu otram. Tas ir apbrīnojami.

Mēs uzturamies ļoti labas apartamentos un dodamies medībās ar labiem draugiem un profesionāliem medniekiem (PH). Varat būt droši ka atgriezīsieties mājās ar daudzām lieliskām trofejām un galvenais - ar jauniem iespaidiem.

Cenā iekļauts: 6 medību dienas + ierašanās un atgriešanās dienas. Transfērs uz un no lidostas, medību licences, trofeju nodokļi, pilna apkalpe, veļas mazgāšanas un PH serviss. Lidojums nav iekļauts.

1 Pakete:

2 mednieki + 1 PH, respektīvi viena trofeja Kudu, Origs vai Impala: EUR  2 100,-

2 pakete:

1 mednieks + 1 PH, respektīvi viena trofeja Kudu, Origs vai Afrikāņu meža cūka: EUR 2 310,-

 Ir iespēja medīt dažādus dzīvniekus “a la carte”

Mēs zinām, par ko mēs runājam, kad stāstām Jums par mūsu ceļojumiem. Pateicoties mūsu partneriem visapkārt pasaulei, mēs atbildam: Res Tuta - droša lieta!


Ar cieņu,

Res Tuta – Adventure Brokers

Kontakti:

Henrijs Buks-Vaivads +371 29515195 / henrijs@restuta.com

info@restuta.com


Riga address: SIA Res Tuta

Kr Barona iela 31

 LV-1011

Riga

* This information is actual in the moment of publication and can change all the time. Please ask actual information in office, by phone +371-29515195 or by e-mail info@restuta.com
Contacts | Ethical rules | Wallpapers
Top.LV